Voor meer info over de inhoud van de lessen en de leeftijdscategorie kunt u kijken voor de jeugd bij lesaanbod Jeugd en voor volwassenen bij lesaanbod volwassenen.

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
9:00

Mve Pilates

Mve Pilates

9:00 to 10:00

grote zaal

Circuit training

Circuit training

9:00 to 9:50

Fitness ruimte

Circuit training

Circuit training

9:00 to 9:50

Fitness ruimte

Tai Chi

Tai Chi

9:00 to 9:50

Grote zaal

BBBB

BBBB

9:00 to 9:50

Grote zaal

Bodypump

Bodypump

9:00 to 9:50

Grote zaal

Wandeling (start v/a Duinoord)

Wandeling (start v/a Duinoord)

9:00 to 10:15

Start v/a Duinoord

10:00

Circuit training

Circuit training

10:00 to 10:50

Fitness ruimte

MVe Pilates 70+

MVe Pilates 70+

10:00 to 10:50

grote zaal

Keep fit

Keep fit

10:00 to 10:50

Grote zaal

Circuit training 60+

Circuit training 60+

10:00 to 10:50

Fitness ruimte

't WAD besloten groep

't WAD besloten groep

10:00 to 11:30

Grote zaal

Circuit training

Circuit training

10:00 to 10:50

Fitness ruimte

Breakdance Jeugd (v/a 11 jaar)

Breakdance Jeugd (v/a 11 jaar)

10:00 to 10:50

Grote zaal

11:00

't WAD besloten groep

't WAD besloten groep

11:00 to 12:00

Fitness ruimte

Crew training

Crew training

11:00 to 11:50

Grote zaal

13:30

't WAD besloten groep

't WAD besloten groep

13:30 to 14:30

Fitness ruimte

't WAD besloten groep

't WAD besloten groep

13:30 to 14:30

Fitness ruimte

14:30

't WAD besloten groep

't WAD besloten groep

14:30 to 15:30

Kleine zaal

't WAD besloten groep

't WAD besloten groep

14:30 to 15:30

Kleine zaal

14:45

Breakdance Kids (6 t/m 10 jaar)

Breakdance Kids (6 t/m 10 jaar)

14:45 to 15:30

Grote zaal

15:30

Freerunning Kids (v/a 8 jaar)

Freerunning Kids (v/a 8 jaar)

15:30 to 16:30

Grote zaal

15:45

Hiphop Kids (groep 5/6)

Hiphop Kids (groep 5/6)

15:45 to 16:30

Grote zaal

Hiphop Kids (groep 3/4)

Hiphop Kids (groep 3/4)

15:45 to 16:30

Grote zaal

Streetdance Mini's (groep 1/2)

Streetdance Mini's (groep 1/2)

15:45 to 16:30

Kleine zaal

Tricking on AirTrack (11-13 jaar

Tricking on AirTrack (11-13 jaar

15:45 to 16:30

Grote zaal

Hiphop Kids (groep 3/4)

Hiphop Kids (groep 3/4)

15:45 to 16:30

Kleine zaal

Freerunning Kids (v/a 8 jaar)

Freerunning Kids (v/a 8 jaar)

15:45 to 16:30

Grote zaal

16:30

Crew training BL new Kidz

Crew training BL new Kidz

16:30 to 17:15

kleine zaal

Freerunning Kids (v/a 10 jaar)

Freerunning Kids (v/a 10 jaar)

16:30 to 17:20

Grote zaal & buiten

Tricking on AirTrack (8-10 jaar)

Tricking on AirTrack (8-10 jaar)

16:30 to 17:15

Grote zaal

Hiphop Cadets (groep 7/8)

Hiphop Cadets (groep 7/8)

16:30 to 17:15

Kleine zaal

Freerunning (Kids 6 en 7 jaar)

Freerunning (Kids 6 en 7 jaar)

16:30 to 17:15

Grote zaal

Hiphop Kids (groep 5/6)

Hiphop Kids (groep 5/6)

16:30 to 17:15

Kleine zaal

17:15

Kracht & Conditie (v/a 10 jaar)

Kracht & Conditie (v/a 10 jaar)

17:15 to 18:05

Fitness ruimte

Crew training BL Rem!X

Crew training BL Rem!X

17:15 to 18:15

Grote zaal

Kracht & Conditie (v/a 10 jaar)

Kracht & Conditie (v/a 10 jaar)

17:15 to 18:00

Fitness ruimte

Crew training BL Rem!X

Crew training BL Rem!X

17:15 to 18:15

Kleine zaal

17:30

Freerunning Kids (v/a 8 jaar)

Freerunning Kids (v/a 8 jaar)

17:30 to 18:20

Grote zaal

Bodypump

Bodypump

17:30 to 18:20

Kleine zaal

Freerunning Jeugd (v/a 13 jaar)

Freerunning Jeugd (v/a 13 jaar)

17:30 to 18:20

Grote zaal & buiten

Crew training

Crew training

17:30 to 18:20

Grote zaal

Parkour

Parkour

17:30 to 18:15

Grote Zaal

18:30

PowerBikePump

PowerBikePump

18:30 to 19:20

Spinning zaal

Yin Yoga

Yin Yoga

18:30 to 19:20

Grote zaal

FBW outside

FBW outside

18:30 to 19:20

Buiten

Steps

Steps

18:30 to 19:20

Kleine zaal

Freerunning Jeugd (v/a 13 jaar)

Freerunning Jeugd (v/a 13 jaar)

18:30 to 19:20

Grote zaal

Bodypump

Bodypump

18:30 to 19:20

Grote zaal

Tae Bo

Tae Bo

18:30 to 19:20

Spinning zaal

Bodypump

Bodypump

18:30 to 19:20

Grote zaal

Hip Hop jeugd

Hip Hop jeugd

18:30 to 19:20

Grote zaal

Moderne dans (v/a 10 jaar)

Moderne dans (v/a 10 jaar)

18:30 to 19:20

Grote zaal

19:30

BBBB

BBBB

19:30 to 20:20

Grote zaal

Spinning & ABS attack

Spinning & ABS attack

19:30 to 20:20

Spinning zaal

Circuit training

Circuit training

19:30 to 20:20

Fitness ruimte

Next Gen special training v/a 13

Next Gen special training v/a 13

19:30 to 20:20

Grote zaal

FBW

FBW

19:30 to 20:20

Fitness ruimte

Pilates

Pilates

19:30 to 20:20

Grote zaal

Hip Hop jeugd

Hip Hop jeugd

19:30 to 20:20

Spinning & ABS attack

Spinning & ABS attack

19:30 to 20:20

Spinning zaal

Steps

Steps

19:30 to 20:20

Grote zaal

Zumba

Zumba

19:30 to 20:20

Grote zaal

FBW

FBW

19:30 to 20:20

Fitness ruimte

Moderne dans (v/a 16 jaar)

Moderne dans (v/a 16 jaar)

19:30 to 20:20

Grote zaal

20:30

Zumba

Zumba

20:30 to 21:20

kleine zaal

Flip & Flow v/a 13 jaar

Flip & Flow v/a 13 jaar

20:30 to 21:20

grote zaal

Power Yoga

Power Yoga

20:30 to 21:20

Kleine zaal

Power Yoga

Power Yoga

20:30 to 21:30

Spinning zaal

Hiphop/Streetdance - Volwassenen

Hiphop/Streetdance - Volwassenen

20:30 to 21:20

Grote zaal

Tricking on AirTrack (jeugd v/a

Tricking on AirTrack (jeugd v/a

20:30 to 21:20

Grote zaal

Hiphop/Streetdance - Volwassenen

Hiphop/Streetdance - Volwassenen

20:30 to 21:20

Kleine zaal